Ремонт І категорії складності
Модель: Ремонт І категории сложности
text_sku 143
Наявність: На складі
Ціна
150грн.

Склад робіт при виконання ремонту І категорії складності:

  • виявлення несправностей за допомогою візуального огляду без застосування технічних вимірювальних або реєстраційних засобів.
  • усунення несправності без розбирання шляхом відновлення або заміни поламаних елементів, розташованих на зовнішніх панелях пристрої;
  • безпосереднє апробування вус тройства в роботі

Ремонт І категорії для РРО:

Ремонт І категорії ( Післягарантійний ремонт РРО) - це ремонт належним чином введеного в експлуатацію реєстратора, який перебуває на технічному обслуговуванні в ЦСО і вийшов з ладу в період після закінчення гарантійного терміну експлуатації. Отже, витрати на післягарантійний ремонт несе СПД - користувач РРО.

Пунктом 26 Порядку №601 передбачено, що після прийняття реєстратора (його складової частини) для гарантійного (післягарантійного) ремонту представник ЦСО робить відповідний запис в книзі обліку розрахункових операцій і видає представнику користувача  квитанцію , в якій зазначається характер несправності і дата прийому РРО, т. е. число, місяць і рік прийому. Радимо поруч з цією датою в квитанції додатково поставити і час передачі РРО в ремонт. Адже за перевищення встановленого терміну ремонту ЦСО несе відповідальність, передбачену укладеними з користувачами договорами про технічне обслуговування і ремонт РРО.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: