Автоматизація торгівлі
Дата: 16.06.2014Переглядів: 20846Коментарів: 0

Автоматизація торгівлі - це можливість на повну використовувати сучасне обладнання та програмне забезпечення спрямоване на збільшення ефективності управління на підприємстві. В умовах жорсткої конкуренції автоматизація торгівлі є необхідним кроком, яке призводить не тільки до скорочення витрат, пов'язаних з роботою в ручному режимі, але і істотно спрощує процес ведення бізнесу, роблячи його більш мобільним.

Сама по собі автоматизація це обладнання і програмне забезпечення підходяще для цього ( Фіскальний реєстратор , чековий принтер , сканер штрих коду , комп'ютер та ін. В залежності від того чого ви хочете домогтися).

Автоматизація можлива в магазинах, барах, кафе, ресторанах, готелях, автозаправках, і ін. 

Прийнято виділяти кілька рівнів автоматизації

  • (front-office) - касові термінали (Робоче місце) 
  • (back-office) - управління магазином, баром і тд.
  • (head-office) - система автоматизації офісу підприємства

Особливу увагу ми приділяємо АВТОМАТИЗАЦІЇ торгового процесу - як найефективнішому способу розширення бізнесу і збільшення прибутку наших клієнтів.
Для автоматизації наші фахівці використовують саме передове програмне забезпечення та найнадійніше торгове обладнання.

Розглянемо автоматизацію на прикладі магазину і в чому ж її перевага:

Припустимо у нас є магазин в якому два відділи: лікеро-горілчаний і продуктовий, а відділи оформлені на різні фізичні особи. Лікеро-горілчаний оформлений на фіз. особа з ліцензією, а продуктовий на інше фіз. особа. За законодавством товари з лікеро-горілчаного відділу нам потрібно відпускати пробиваючи його через фіскальну техніку, а інші продукти від іншого фіз. особи можна відпускати або без чека, що вкрай не красиво і незручно або з допомогою не фіскальних чеків, через чековий принтер. А значить нам потрібно два робочих місця. На робочих місцях нам потрібні два комп'ютери, або два планшета, або два ноутбука, при необхідності два сканера штрих-коду, фіскальний реєстратор на лікеро-горілчаний і чековий принтер на продуктовий відділ. І при необхідності комп'ютер в якості сервера (який може знаходиться де завгодно, хоч у господаря будинку) якщо це не потрібно,

ЦСО Каса Запоріжжя має багаторічний досвід автоматизації об'єктів торгівлі - магазини, кафе, ресторани, бутики. Автоматизувавши торговий процес при правильному використанні інформації, клієнт отримує:

  • Оптимізовані товарні залишки, за рахунок контролю залишків в реальному часі, складання більш грамотних заявок для постачальників базуючись не на інтуїції персоналу, а на фактичні продажі, що призводить до їх зниження від 20 до 50%;
  • Постійний асортимент всіх товарів; завдяки повному контролю складських залишків.
  • Значно (до 80%) скорочення нестачі, втрат, крадіжок і т.д; Так як 100% проданого товару буде враховано. Ви будете контролювати склад, а не Ваш персонал.
  • Приріст товарообігу в середньому на 12%, завдяки усуненню "недобросовісної" торгівлі з боку персоналу.
  • Підвищення керованості бізнесу в цілому;
  • Оперативне відстеження реального стану складу і обсягів продажів. Ви будете бачити свій прибуток в реальному часі і приймати правильні управлінські рішення.

Якщо уважно все розглянути то кошти витрачені на автоматизацію це не витрати, а інвестиція у власний бізнес.

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код з малюнка: