"Маєток Мазепа" – новий флагман ресторанної групи "Лимонсоль"
Дата: 03.12.2021Переглядів: 8967Коментарів: 0

У ресторанної групи «Лимонсоль» поповнення, в місті Запоріжжі, 20 листопада 2021 року відкрився новий ресторан української кухні і не тільки «Маєток Мазепа».  Ресторан знаходиться на березі р. Дніпро, по бульвару Вінтера 2Б.

      ЦСО Касса Запоріжжя, успішне здійснило автоматизацію ресторану «МаєтокМазепа» на базі фронт-офісного програмного забезпечення OpenStoreService (OpenService).Програма для автоматизації громадського харчування OpenService встановлена на Сенсорний POS термінал ASAP POS J15 и POS термінал UNS Orion PS15.01W; ці спритні комп'ютери для громадського харчування та торгівлі мають дуже сучасний дизайн, тонкий корпус повністю захищений від попадання вологи та пилу; при не найвищих технічних показниках оперативної пам'яті (4 Гб), жорсткого диска (SSD64 Гб) програмне забезпечення OpenStore працює без нарікань на швидкість відгуку на дії офіціанта. Купити сенсорные POS терминалы, можна в ЦСО Касса Запоріжжя, завжди є в наявності

    При виборі обладнання для друку рахунків, «зустрічок», замовлень на кухню, фахівці ЦСО Касса виходили з критерію ціна – якість – зручність, як результат було обрано POS-принтер або принтер чеків HPRT TP808. Купити чековий принтер HPRT TP808 можна в білому та чорному корпусі, особливо естетично виглядає білий принтер чеків HPRT TP808 та білий ПОС термінал UNS Orion PS15.01W. Пристрій друку  HPRT TP808  мультипортове, в комплекті відразу три варіанти підключення USB+RS232+Ethernetі, звичайно ж, можливість підключення кухонного дзвінка, в нашому випадку ми використовували Зовнішній дзвінок до принтера Posiflex KL-100. Купити дзвінок для принтера на кухню ресторану чи кафе завжди можна у нашому ЦСО Касса Запоріжжя. Термопринтер HPRT TP808 універсальний у плані кріплення, він може розташовуватися як у горизонтальній площині з передньою видачею чеків (вперед), так і кріпитися у вертикальній площині з видачею замовлень офіціантів наверх. І звичайно ж за показниками друку кухонний принтер не поступається ПОС принтерам Epson, швидкість друку 260мм/сек, повний автовідріз, та й працювати цей принтер «кубик» може під управлінням універсального драйвера принтерів Epson.Програма для автоматизації бізнес-процесів ресторанів та інших об'єктів громадського харчування OpenStoreService, керує друком на чекових принтерах HPRT TP808, розподіляє друк бігунків, замовлень (зустрічок) по цехах, керує печаткою попередніх рахунків клієнтам. Замовити розрахунок автоматизації або автоматизувати ресторан, купити програмне забезпечення для ресторану Вам завжди допоможуть Сервісний центр Касса Запоріжжя (ЦСО).

    І звичайно ж фіскалізація, пристроєм для друку фіскального чека та передачі чеків до Податкової (ДПІ) було обрано фіскальний реєстратор Мария 304T3. Фіскальний принтер Марія в новому сучасному корпусі з оновленими характеристиками друку, з можливістю друку навіть на стрічці шириною 80мм. РРО Мария 304Т3 має вбудований модем, контрольну стрічку в електронному вигляді (КЛЕФ), принтер, що друкує на швидкості 250 мм/сек, і не мало важливо, в Фіскальний реєстратор Марія 304Т3 можна вкласти рулон стрічки діаметром до 102мм, самих дивує як все це поміщається в такий маленький корпус нового реєстратора від Заводу Резонанс. Купити касовий апарат Марія 304Т3 можна в ЦСО Касса Запоріжжя, Сервісний Центр Каса Запоріжжя введе в експлуатацію Вашу касу, опломбує, оформить договір сервісного обслуговування і все це менш ніж за один робочий день! Телефонуйте нам та замовляйте автоматизацію вашого закладу в Запорізькій області та по всій Україні.

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код з малюнка: