Ваш кошик порожній

iCC ND - контрольний комплекс для вимірювання параметрів нафтопродуктів і формування звітності

Дата: 07.10.2019Переглядів: 28641Коментарів: 0

Структура iCC ND v1.3.pdf

iCC ND
(iCONTROL COMPLEX ND)

Короткий опис

Комплекс веде автоматичне відкриття і закриття змін по запрограмованому графіку. На початок і на кінець зміни зберігаються поточні значення вимірюваних параметрів палива в резервуарі. Протягом відкритої зміни комплекс підраховує кількість прийнятого і відпущеного палива з резервуара.

Апаратна складова комплексу iCC ND
Формування звітних документів за допомогою iCC ND

1. Структурна схема комплексу iCC ND.

Комплекс може реалізовувати три структури, в залежності від потреб.

1.1.      V1     Комплекс складається з Панелі оператора «iLoalBoardND» і зондів безпосередньо підключених до панелі. Максимальна кількість зондів 4 шт. Комплекс не підтримує можливість віддаленої перепрошивки зондів.

1.2.      V2     Комплекс складається з Панелі оператора «iLoalBoardND» , Диспетчерів Зондів (ДЗ) підключених до панелі через RS485 і зондів підключених до ДЗ по одному з 4-х каналів RS485. Максимальна кількість ДЗ 4 шт, при цьому до кожного диспетчеру може підключаться до 64 зондів. Швидкість відображення інформації обмежується протоколом обміну, оскільки всі диспетчера підключені до ПО через один RS485. Немає можливості конфігурації ДЗ по локальній мережі.

 

1.3.      V3     Комплекс складається з Панелі оператора «iLoalBoardND» , можна встановити кілька панелей, Диспетчерів Зондів (ДЗ) підключених до панелі через Ethernetі зондів підключених до ДЗ по одному з 4-х каналів RS485 . Максимальна кількість ДЗ не обмежена, при цьому до кожного диспетчеру може підключаться до 64 зондів. Дана конфігурація позбавлена недоліків V1 і V2, але при цьому потрібна наявність Ethernet підключення до кожного ДЗ.

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код з малюнка:iCC ND - контрольний комплекс для вимірювання параметрів нафтопродуктів і формування звітності