Ваш кошик порожній

Формування звітних документів із зберігання та руху палива за допомогою контрольного комплексу iCC ND для передачі в податкову службу

Дата: 04.10.2019Переглядів: 33549Коментарів: 0

Денний звіт iCC ND v1.0.docx

Денний звіт.

Згідно вимоги податкової інспекції з акцизного складу повинен подаватся звіт по зберіганню і руху НП за день http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE33647.html . Система iCC ND v1.4 дозволяє підготувати такий звіт.

 

1. Програмування системи.

З правами admin або service можна потрапити в меню «Об'єкт» для введення даних по акцизному складу.

У закладці «Користувачі» вносяться дані користувачів, які в наслідку зможуть підписувати «денний звіт»

У закладці «Облікова паливо» вноситься УКТ ЗЕД палива соглачно довідника.

У закладці «Пристрої»  можна потрапити тільки під правами service , де программруется обладнання об'єкта з серійним номером вимірювального пристрою.

У закладці «Вузли»  програмуються облікові вузли (резервуар, АСН) із зазначенням вимірювальних пристроїв і прив'язкою облікового палива.

2. Робота з денним звітом.

Система в автоматичному режимі формує денний звіт. При цьому дані по фактичних залишків на початок дня (Vначало) , кінець дня (Vконец) і реалізацію протягом дня (Vреалізаціі) заповнюються автоматично. У разі якщо вимірювальні пристрої не працюють або працюють не коректний, дані можна внести в ручну (Vначало2, Vконец2, Vреалізаціі2) , воспльзовавшісь іншими вимірювальними средствані. При цьому показання автоматичних вимірювальних пристроїв не будуть принимати в розрахунок.

Процедура розрахунку таблиць Т2 і Т4 запускається кпопки «Розрахувати Т2 Т4» . Після її виконання готується таблиця 5, в якій можна внести «Vпотері» і «Vпріход план» . Процедура розрахунку таблиці Т5 запускається кпопки «Розрахувати Т5» .

Після цього денний звіт можна підтвердити кнопкою «Підтвердити» .

Підтверджений звіт можна пустити на друк і сформований pdf звіт передати до податкової інспекції через особистий кабінет.
Після відповіді від податкової, в поле для пошуку, можна вказати номер звіту.

Якщо передані дані виявилися не коректними можна сформувати коригуючий звіт кнопкою «Додати» . При цьому кнопка «Підготувати» запускає процедуру підготовки іготових даних переданих в податкову з урахуванням основного і всіх предидущік коригувальних звітів.

Подальша процедура формування корректрірующего звіту аналогічна формування основного звіту.

При цьому в коригуючий звіт потрапляють тільки рядки, що модифікують основний звіт.

Кнопка «Все» виводітвсе рядки передані в податкову (результат нижче).

Кнопка «Підсумок» формує підсумкові дані, які будуть в податковій в результаті обробки основного і всіх коригувальний звітів (результат нижче).

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код з малюнка: