Акційна пропозиція на сервісне обслуговування!
Дата: 28.05.2015Переглядів: 3168Коментарів: 0

Акційна пропозиція на сервісне обслуговування!

Перше з чим Вам прийдеться зіштовхнутися при покупці касового апарату і взяття його на облік - укладення договору на сервісне обслуговування касоового апарату в сервісному центрі. Стандартні умови на сьогоднішній день - вартість щомісячного сервісного обслуговування 1 касового апарату 200 грн. у вартість входить адміністрування облікового запису в інформаційній базі еквайра. ЦСО Каса Запоріжжя пропонує Вам економити майже 50% вартості щомісячного сервісного обслуговування РРО.

При покупці нового касового апарату в СЦ Каса Запоріжжя Ви можете укласти АКЦІЙНИЙ сервісний договір!

За умовами даного договору  вартість щомісячного сервісного обслуговування складає всього лише 108 грн на місяць! У вартість входить адміністрування облікового запису в інформаційній базі еквайра.

Згідно з умовами договору Ви користуєтеся:

a. Консультаціями по телефону;

b. Проведенням технічного обслуговування апарату в ЦСО;

c. Підтримкою гарантійних зобов'язань за умови проведення

щомісячного ТО в ЦСО.

Договір дійсний період  гарантійного терміну, встановленого виробником Вашого ЕККА.

Вибираючи наш сервісний цент для обслуговування Вашої фіскальної техніки (касового аппрата, фіскального реєстратора) Ви отримуєте в нашій особі надійного і відповідального партнера. Ви можете не турбується про вашому касовому апараті.

ЦСО Каса Запоріжжя має багаторічний досвід по автоматизації та сервісного обслуговування підприємств роздрібної торгівлі. Більше 50 підприємств в місті і області скористалися нашим послугами з комплексного впровадження автоматизованого обліку, купили і обслуговують в нашому сервісному центрі касові апарати, фіскальні реєстратори. Серед наших клієнтів найбільші підприємства м.Запоріжжя - Запоріжвогнетрив, Запорожстеклофлюз, Запорізький авторемонтний завод, мережі АЗС ZOG, Континент і багато інших. Наші фахівці успішно вирішують всі можливі проблеми наших клієнтів пов'язані з ремонтом і обслуговуванням фіскальної і вагової техніки в торгових точках м Запоріжжя та області. На даний момент на обслуговуванні перебуває понад 600 одиниць фіскальної техніки (касових апаратів і фіскальних реєстраторів).

Наші переваги:

Ми працюємо на пряму і маємо відповідні сертифікати з найбільшими виробниками касових апаратів і фіскальних реєстраторів (ТОВ «Екселліо Трейд», ТОВ «ІКС-МАРКЕТ», ТОВ «Юнісістем», ТОВ «ГЕРА», ПрАТ «РЕЗОНАНС», ТОВ «СИСТЕМ ГРУП УКРАЇНА », ТОВ« Технотрейд ») 
Постійно в наявності всі популярні моделі касових апаратів (MINI-T 400МЕ, MINI-T61.01, MINI-T51.01, IKC-М510, Екселліо DP 25) і фіскальних реєстраторів (МІНІ-ФП54.01 , МІНІ-ФП81.01, МІНІ-ФП82.01, IKC-C651T, IКС-А8800, IKC-E810T, Екселліо FP-2000, FPP 350, FPU550ES, FP-700, Марія-304, 304Т1, 304Т2, MG-T808TL ), які відповідають останнім вимоги законодавства таких як наявність КЛЕФ (Контрольної Стрічки Електронної Форми)
Ми не просто продаємо касовий апарат або фіскальний реєстратор, ми повністю супроводжуємо клієнта від покупки і правильного оформлення документів до введення в експлуатацію та подальшого сервісного обслуговування. Також наш сервісний центр проводить навчання роботі на касовому аппрата.
Обслуговування та ремонт касових апаратів та іншої техніки виробляється висококласними фахівцями, що мають багаторічний досвід роботи в даній області.
Ми займаємося сервісним обслуговування клієнтів не тільки по м Запорожьно але і по Запорізькій області, а так-же за її межами.
Відправляємо товар по всій території України. Безготівковий розрахунок. Наша компанія є полельшіком ПДВ.
Широкий вибір торгового обладнання (Фіскальне встаткування, РОS-обладнання, Ваговимірювальне обладнання, Банківське обладнання, Маркировочное обладнання, Системи відеоспостереження, Одежні шафи, Сейфи, Сенсорні системи, Витратні матеріали, Антикрадіжні системи)

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код з малюнка: