Касовий апарат з КЛЕФ NEON W
Datecs
Виробник Datecs
Модель: NEON W
Наявність: Знятий з виробництва
Цену уточняйте


Касовий апарат з КЛЕФ NEON W - це надійний апарат, який відповідає всім сучасним вимогам законодавства, широко використовується в сфері послуг і роздрібної торгівлі. Включає вбудований модем і контрольну стрічку в електронній формі для передачі даних в ДПІ.


Короткі характеристики касового апарату:

КЛЕФ (контрольна стрічка в електронній формі) • програмується  10000  товарів (послуг) • 40 символів в назві товару • Термопринтер зі швидкістю друку 10 рядків в секунду •   •  Надійність, ресурс:  60 млн. Рядків н аработка на відмову • 32 знаків в рядку • чекова стрічка 57,5 мм • Блок живлення 7В, акумулятор вбудований 6В 3,2 А / ч • Маса 2,5 кг • Гарантія: 18 міс. 

Додатково доступні:  GPRS-модуль  • Організація касового сервера з декількох торгових точок  •   Віддалене адміністрування.

Модифікації:  завдяки 2-процесорної архітектурі, можлива реалізація бізнес-функцій без втручання в фіскальні. Доступні модифікації для торгівлі (базова), для поштової логістики та ін.

 

Функціональні переваги NEON-W

1. Виконання вимог законодавства

  • Відповідає всім (в тому числі і вступає в силу з 1 січня 2015 року) вимогам законодавства України;
  • Формує контрольну стрічку в електронній формі (допускається до первинної реєстрації в т.ч.в 2015 р).
  • Передає контрольно-звітну інформацію в фіскальні органи.

2. Інтуїтивність і простота. 
Незаперечною перевагою апарату перед конкурентами є його простота в управлінні, поряд з функціональністю і інформативністю. Datecs NEON W має зручний, інтуїтивно зрозумілий і легкий в управлінні (як при програмуванні, так і для роботи касира) інтерфейс.

3. Кількість інтерфейсів підключення. 
Касовий апарат має такі інтерфейси підключення як: USB, RS-232, GSM / GPRS, Ethernet. До нього можна легко підключити ПК або POS-термінал, сканер штрих-коду, банківський термінал VeriFone VX 520, зовнішній індикатор покупця, грошовий ящик, ваги DIGI, Mettler Toledo, Camry, CAS та ін.

4. Інтерактивність. 
Касовий апарат оснащений 8-ми рядковим графічним індикатором з підсвічуванням. На екран виведено меню, що відображає перелік доступних операцій. За допомогою навігаційних клавіш або клавіш швидкого доступу здійснюється переміщення по меню з метою вибору варіанту. Завдяки що відображаються на дисплеї спеціальних символів, касир отримує інформацію про стан апарату - рівень заряду, присутність мережі, стан модему, індикація роботи комунікаційних інтерфейсів, необхідність звіту тощо.

5. Універсальність і спадкоємність. 
Касовий апарат Datecs NEON W зберігає основу логіки роботи минулих моделей Datecs, але при цьому має ряд удосконалень. Установка касового апарату зручна як "з нуля", так і на робоче місце, де раніше використовувалися інші моделі продуктової лінійки Datecs.

Datecs NEON W: Технічні характеристики

Найменування параметру

характеристика

Максимальна кількість програмованих 
товарів (послуг)

10000

Допустима кількість символів в найменуванні товарів

до 40

Групи оподаткування товарів

5 з позитивним підсумком розрахунків, в т.ч. неоподаткована група для операцій продажу; 5 з негативним підсумком розрахунків, в т.ч. неоподаткована група для операцій повернення.

Варіанти методів оплати

Готівкою, чеком, в кредит, платіжною карткою, змішаний метод оплати

Термопринтер і метод друку

Термопринтер (лінійна термодрук), напрацювання на відмову 60 млн. Рядків, 32 знака в рядку, швидкість друку 10 рядків / секунду.

Датчик закінчення паперу

є

інтерфейси

Ethernet, mini USB, RS232, GSM / GPRS

Витратні матеріали (касова стрічка)

Термопапір шириною 57,5мм ± 0,5

Блок живлення

7В, вбудований акумулятор 6В, 3,2 А / ч

Маса / вага

2,5 кг

Центр сервісного обслуговування "Каса Запоріжжя" реалізує касові апарати фіскальну техніку марки Datecs як за готівковий так і безготівковий розрахунок. Ви можете оплатити РРО Datecs Neon W як в одному з офісів  компанії  в г. Запорожье, так і замовити доставку по всій території України кур'єрською службою.

Де купить РРО Datecs NEON W (адреси офісів компанії ТМ "ЦСО Каса Запоріжжя" в м.Запоріжжя)

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: