Касовий апарат з КЛЕФ Екселліо DP-05
Касовий апарат з КЛЕФ Екселліо DP-05 Касовий апарат з КЛЕФ Екселліо DP-05 Касовий апарат з КЛЕФ Екселліо DP-05 Касовий апарат з КЛЕФ Екселліо DP-05
Экселлио
Виробник Экселлио
Модель: DP-05
Наявність: Знятий з виробництва
Цену уточняйте


"Екселліо DP-05" - касовий апарат створений лідером і ринку торгового обладнання Datecs Ltd. на базі передових технологій, що забезпечують високий рівень якості. Незважаючи на конструктивну мініатюрність, його технічні характеристики і функціональні можливості відповідають найвищим потребам споживачів і законодавству України. "Екселліо DP-05" - безкомпромісно довершене рішення в сегменті портативних касових апаратів, створений для забезпечення максимальної комфортності та зручності у використанні.

Переваги Екселліо DP-05:

 • невеликі розміри - 85 х 190 х 65 мм
 • досконалий дизайн
 • невелика вага - 0,5 кг
 • повністю захищена від вологи клавіатура
 • щільна кришка принтера
 • чекова стрічка заправляється легко і швидко
 • графічний LCD-дисплей з підсвічуванням
 • вбудований акумулятор дозволяє надрукувати більше 5000 чеків звітів в автономному режимі

Контрольна стрічка в електронній формі (КЛЕФ) економить витрати на папір і забезпечує надійне зберігання інформації, що відповідає вимогам законодавства України. Все це робить його застосування незамінним в ускладнених умовах експлуатації. Апарат використовується, як на звичайних торгових точках, так і на ринках, паркувальних майданчиках, під час виїзної торгівлі. Виробництво "Екселліо DP-05" сертифіковано відповідно стандартів ISO 9001: 2000, що гарантує контроль всіх етапів цього процесу та належну якість продукції. Обладнання внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.

Технічні особливості:

 • Однією з вагомих переваг «Екселліо DP-05» є технологія Easy load (або Drop in), завдяки якій заправка стрічки здійснюється за лічені секунди.
 • В «Екселліо DP-05» застосовується графічний LCD-дисплей, що забезпечує чітке відображення назви продукту на двох рядках. Це значно спрощує програмування апарата і допомагає касирові не помилятися при відпуску товару. Підсвічування індикатора забезпечує зручність роботи в недостатньо освітлених місцях.
 • Принтер японської фірми CITIZEN «MLT-289» забезпечує надійну і безшумну роботу. Такий механізм масово використовується на ринку України, зарекомендувавши себе з найкращої сторони. Використання такого принтера забезпечує безвідмовну роботу апарату навіть в екстремальні умови. Швидкість друку - 12 рядків в секунду.
 • Високий рівень функціональних властивостей забезпечується застосуванням новітньої елементної бази відомих виробників. Виробництво плат здійснюється на повністю автоматизованих лініях з функцією електронної перевірки, практично забезпечує максимальну якість апаратів.
 • Апарат оснащений акумулятором Li-ion 7,4 В, ємністю 2000 мА / год, що дозволяє роздруковувати до 30000 рядків без його зарядки.

Опції:

Вбудований сканер штрих-коду максимально спрощує і якісно підвищує процес роботи з касовим апаратом. Мінімальні розміри самого сканера дозволяють органічно поєднати ЕККА і сканер. Технологія оперативно програмує і зчитує штрих-коди і, як наслідок, забезпечує максимальний комфорт в роботі. Швидке сканування і відсутність рухомих частин роблять такий сканер зразком в своєму класі, і дає можливість використання ЕККА в якості складського терміналу.

Технічні характеристики

Кількість програмованих товарів (послуг)

100 000

Найменування товарів

30 знаків

кількість операторів

30

види оплати

Готівкою; чеком; кредит, банківською картою

Режими роботи апарату

Реєстрація;

X - звіт;

Z - звіт;

програмування;

Фіскальна пам'ять;

сервіс;

Режим тестів;

З'єднання з ПК.

податкові групи

ПДВ, до 8 груп

кількість операторів

до 30

контрольна стрічка

КСЕФ (контрольна стрічка в електронній формі), micro SD 2 ГБ

фіскальна пам'ять

Енергонезавісімая, 4500 денних звітів

принтер

Citizen MLT-289

швидкість друку

90 мм / с (12 ліній)

Кількість символів в лінії

42

чекова стрічка

ширина 57 мм

товщина 60 ... 72 мкм

діаметр рулону до 65 мм

дисплей касира

дисплей покупця

графічний LCD, до 2 ліній, до 22 символів в лінії

графічний LCD, до 2 ліній, до 16 символів в лінії

клавіатура

33 клавіші

харчування

220В, 50Гц, адаптер 9В / 5А

акумулятор

Li-ion, 2000. мА, 7,4В

Діапазон робочих температур

0 ° С ... 45 ° С

Габаритні розміри, мм

88 x 216 x 66

маса, кг

0,525

інтерфейси

універсальний порт RS-232 / USB (1)

 

Центр сервісного обслуговування "Каса Запоріжжя" реалізує касові апарати фіскальну техніку марки Екселліо DP-05 як за готівковий так і безготівковий розрахунок. Ви можете оплатити РРО Екселліо DP-05 як в одному з офісів  компанії  в г. Запорожье, так і замовити доставку по всій території України кур'єрською службою.

Де купити РРО Екселліо DP-05 (адреси офісів компанії ТМ "ЦСО Каса Запоріжжя" в м.Запоріжжя)

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: