MINI-T 400МЕ (MINI-T400)
MINI-T 400МЕ (MINI-T400) MINI-T 400МЕ (MINI-T400) MINI-T 400МЕ (MINI-T400)
Юниситем
Виробник Юниситем
Модель: MINI-T 400МЕ
text_sku 000037
Наявність: На складі
Ціна
8067грн.

Наявні опції


Дополнительное оборудование:


MINI-T 400МЕ (MINI-T400)

MINI-T 400МЕ (MINI-T400)  - це надійний портативний касовий апарат, Який відповідає всім сучасним вимоги законодавства, широко вікорістовується в сфере услуг и роздрібної торгівлі. Включає вбудований модем и контрольно стрічку в електронній форме для передачі даних до ГНІ.Кассовій апарат MINI-T400МЕ має чіткій графічний екран, надійний Механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвіщеною зносостійкістю и Акумуляторна батарею, что Забезпечує трівалу роботу без Підключення до електромережі . 
Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально набліжена до тієї, яка реалізована в MINI-500.02ME. 
Для MINI-T 400МЕ розроблено прикладна програма, яка дозволяє через ПК Виконувати настройки и программирования касового апарату (додаваті базу товарів, змінюваті базові настройки и ін.)


Головна особлівість касового апарату MINI-T 400МЕ  - вбудований GSM / GPRS-модем, что відкріває перед Користувачами Нові возможности:

  • дістанційно Керувати и контролюваті роботу касового апарату;
  • прійматі безготівкову оплату товарів и услуг пластиковими картами Visa і MasterCard (потрібне Підключення  Зчитувач магнітніх карт СR-712  )  ;
  • прійматі міттєві Платежі (поповнення рахунків мобільніх Операторів, оплата послуг провайдерів інтернет, кабельного телебачення та інше).
  • Передача звітної інфціі на сервер державної податкової адміністрації

Віддалене управління и контроль

Касовий апарат MINI-T 400МЕ оснащений вбудованим GSM / GPRS-модемом. 
Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи віддаленого управління і контролю, можна віддалено стежити за станом справ на торгових точках і контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко і зручно працювати. 
Вбудований GSM / GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари і пересилання звітів. 
На комп'ютер керуючого надходить інформація від касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну і інша інформація.
Система віддаленого управління і контролю одночасно може обслуговувати десятки і сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації і несанкціонованого доступу.

Функції платіжного терміналу

Завдяки вбудованому GSM / GPRS-модему, касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати функції платіжного терміналу. 
Підключивши до касового апарату MINI-T 400МЕ зовнішній зчитувач магнітних карт, можна приймати безготівкову оплату товарів і послуг картами стандарту Visa і MasterCard. 
Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до платіжної системи, можна приймати миттєві платежі і отримувати додатковий дохід - комісійні від провайдерів мобільного зв'язку, інтернет, кабельного телебачення та інших послуг.

Сфери застосування касового апарату MINI-T 400МЕ:

Касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в якості універсального касового апарату або спеціалізованого - для поштових відділень, автовокзалів, підприємств з оподаткуванням за двома податковими ставками. 
Поштові відділення.  На поштових відділеннях зв'язку касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати широкий спектр операцій: реєструвати поштові відправлення, електронні повідомлення і телеграми; обслуговувати операції прийому грошових переказів, виплати пенсій, оформлення підписок. 
Автовокзали та автостанції.  Володіючи функцією друку квитків, багажних квитанцій та інших проїзних документів, касовий апарат MINI-T 400МЕ з успіхом може використовуватися на автовокзалах. 
Підприємства з подвійним оподаткуванням.
Реалізований в MINI-T 400МЕ алгоритм розрахунку другого податку дозволяє використовувати цей касовий апарат як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування). Таким чином, касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, прийом платежів за послуги стільникового мобільного зв'язку, послуги ломбардів і т.п.).

Центр сервісного обслуговування "Каса Запоріжжя" реалізує касові апарати фіскальну техніку марки MINI виробництва Юнісітем  як за готівковій так и безготівковій розрахунок. Ви можете оплатіті РРО  MINI-T 400МЕ  як в одному з офісів   компании   в г. Запорожье, так и замовити доставку по всій территории України кур'єрською службою.

Де купити РРО MINI-T 400 ME  (адреси офісів компании ТМ "ЦСО Каса Запоріжжя" в м.Запоріжжя)

(Адреси офісів компанії ТМ "ЦСО Каса Запоріжжя" в м.Запоріжжя)

Функциональные характеристики
Тип кассового аппарата портативный
Версия ПО 4101-1
Количество программируемых товаров 5120
Количество символов в наименовании товара 48
Символов в строке 32
Механизм печати
Ширина ленты, мм 58
Максимальный диаметр рулона бумаги, мм 40
Скорость печати, строк/с 8
Дисплей
Тип дисплея ЖК графический 128х64 (8 строк)
GPRS-связь
Тип модема встроенный
Стандарт GPRS-связи 850/900/1800/1900
Количество SIM-карт 2
Интерфейс
RS232
Клавиатура
Тип клавиатуры влагозащищенная
Количество клавиш 24
Подсветка клавиатуры есть
Питание
Тип батареи литий-полимерная
Емкость, Ач 1,5 (опционально 2,0)
Подключаемые внешние устройства
Подключение сканера да
Подключение весов да
Подключение платежного терминала да
Подключение денежного ящика нет
Подключение считывателя магнитных карт да
Условия эксплуатации
Температура эксплуатации +10°C … +35°C
Относительная влажность 40–80%

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги