Фіскальний реєстратор з КСЕФ Марія 304Т1 КЛЕФ (КСЕФ)
Фіскальний реєстратор з КСЕФ Марія 304Т1 КЛЕФ (КСЕФ) Фіскальний реєстратор з КСЕФ Марія 304Т1 КЛЕФ (КСЕФ) Фіскальний реєстратор з КСЕФ Марія 304Т1 КЛЕФ (КСЕФ) Фіскальний реєстратор з КСЕФ Марія 304Т1 КЛЕФ (КСЕФ) Фіскальний реєстратор з КСЕФ Марія 304Т1 КЛЕФ (КСЕФ)
Резонанс
Виробник Резонанс
Модель: Мария 304Т1
text_sku 000494
Наявність: На складі
Ціна
17400грн.

Наявні опції


* Дисплей покупателя:

Фіскальний реєстратор Марія 304Т1 - це надійний реєстратор, який відповідає всім сучасним вимогам законодавства, широко використовується в сфері послуг і роздрібної торгівлі. Включає вбудований модем і контрольну стрічку в електронній формі для передачі даних в ДПІ. Крім цього фіскальний реєстратор  Марія 304Т1  має якісну конструкцію, високошвидкісний і надійний механізм друку. Марія 304Т1 володіє відмінними технічними характеристиками роботи і надёжностью.Разработчікі моделі постаралися впровадити всі необхідні споживачеві функції при цьому забезпечивши доступну вартість владенія.Следует також відзначити прекрасний дизайн даного реєстратора.

Реєстратор Марія 304Т1 вдає із себе, так званий одне станційний фіскальний принтер з зовнішнім індикатором кліента.Прінтер має відмінні технічні характеристики і експлуатаційні свойства.Кроме цього модель має прекрасний дизайн і невеликі розміри конструкціі.Основним призначенням моделі є великі торгові підприємства з великою кількістю друку чеків і звітів. Марія 304Т1бистро і просто підключається до систем автоматизації торговельних підприємств через спеціальний драйвер або систему команд.

 

Механізм друку .Модель Марія 304Т1 володіє високошвидкісним принтером які працюють за принципом прямої термопечаті.Скорость друку становить 220мм / сек.Прі цьому може використовуватися чекова стрічка як з розміром 57мм, так і з розміром 80мм.Механізм друку має підвищений ресурс роботи і дозволяє використовувати принтер в місцях з великою проходімостью.Также механізм друку оснащується автоматичним обрізувачем чека, з також високим ресурсом користування.

Клавіші управління. Фіскальний принтер передбачає роботу з персональним комп'ютером, тому на Марія 304Т1 є 1 функціональна клавіша для протягання стрічки і роботи принтера в автономному режимі.

Індикатор .Як індикатора для індикатора клієнта використовується виносний дисплей підключається через RS-232 до регістратору.А для відображення стану роботи апаратури на передню стінку Марія 304Т1 виведені індикаторні світлодіоди.

Передача даних. Реєстратор Марія 304Т1 дозволяє передавати контрольну звітну інформацію в органи податкової інспекції по провідному каналу зв'язку з використанням протоколу Ethernet.

КЛЕФ. Дана модель повністю відповідає всім змінам в законодавстві і формує електронну стрічку в електронній формі.

Підключення додаткових пристроїв. Є можливість підключення грошового ящик і зовнішнього індикатора для кліентов.Кроме цього є можливість підключення Марія 304Т1 до персонального комп'ютера з обліковою системою через RS-232 або USB.

 

 
 параметр  значення
Кількість опис товарів   15516
 Кількість Z- звітів  5150
 Кількість податкових груп 7 + 7 
 Тип механізму друку термопринтер 
 Тип касової стрічки 57мм або 80мм 
Діаметр рулону стрічки  до 80мм
 швидкість друку   до 220мм / сек
Автоматична обрізка чеку  є 
Підключення грошового ящика  є 
 індикатор клієнта  зовнішній
КЛЕФ   є
Порт передачі даних   Ethernet 
Порт зв'язку з ПК RS-232 або USB 
 споживана потужність до 30Вт 
 маса 1,2кг 
 Розміри 138х132х163мм 

 

Завдяки своїм функціональним властивостям і конструкції ефективно використовувати Марія 304Т1 в торгових підприємствах, кафе з великою прохідністю кліентов.Благодаря системі швидкого завантаження касової стрічки, заміна її не займає багато часу і не призводить до появи додаткових очередей.Подключеніе і настройка проста і не займає багато часу у системного адміністратора.

Сфери застосування Марія 304Т1:

  • роздрібна та оптова торгівля;
  • маркети, супермаркети, гіпермаркети;
  • будівельні магазини та маркети;
  • аптеки та аптечні мережі;
  • ювелірні магазини;
  • сфера обслуговування;
  • друк квитків;
  • ломбарди;
  • автостанції
  • та інші.

Для роботи фіскального реєстратора необхідний дисплей покупця.


Центр сервісного обслуговування "Каса Запоріжжя" реалізує фіскальний реєстратор Марія 304Т1 як за готівковий так і безготівковий розрахунок. Ви можете оплатити фіскальний реєстратор Марія 304Т1  як в одному з офісів  компанії  в г. Запорожье, так і замовити доставку по всій території України кур'єрською службою.

Де купити фіскальний реєстратор Марія 304Т1 (адреси офісів компанії ТМ "ЦСО Каса Запоріжжя" в м.Запоріжжя)

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: