Фіскальний реєстратор з КЛЕФ Екселліо FP-700 КЛЕФ (КСЕФ)
Фіскальний реєстратор з КЛЕФ Екселліо FP-700 КЛЕФ (КСЕФ)
Экселлио
Виробник Экселлио
Модель: FP-700
Наявність: На складі
Ціна
14891грн.

Наявні опції


Дисплей покупателя:

Фіскальний реєстратор Екселліо FP-700 КЛЕФ - це надійний реєстратор, який відповідає всім сучасним вимогам законодавства, широко використовується в сфері послуг і роздрібної торгівлі. Включає вбудований модем і контрольну стрічку в електронній формі для передачі даних в ДПІ.

Datecs FP-700 (Екселліо)

Екселліо FP-700  з маленьким індікатором- 5500грн00коп ; 
Екселліо FP-700  з великим індікатором- 5900грн00коп;

Екселліо (Екселліо) FP-700.Характерістікі і особливості конструкції моделі FP-700.

При розробці даної моделі застосовувалися найсучасніші технологічні решенія.Проізводство реєстратора FP-700 сертифіковано відповідно до найсерйознішими європейськими стандартами качества.Модель володіє всіма необхідними сертіфікатамі.Кроме цього застосовувалися найсучасніші комплектуючі.

Екселліо FP-700

Технічні особливості FP-700:

 • КЛЕФ .Модель повністю відповідає сучасним вимогам до формування контрольної стрічки в електронній форме.Благодаря єтому копії розрахункових документів зберігаються в памяті.Прі необхідності дані можуть бути виведені на печать.В комплекті поставки Екселліо FP-700 поставляється з пам'яттю 2Гб, при цьому за бажанням клієнтів пам'ять може бути розширена до 32Гб;
 • Передача даних. Реєстратор дозволяє передавати контрольно- звітну інформацію через локальну мережу підприємства по провідним каналам зв'язку (з використанням протоколу Ethernet);
 • Механізм друку. У фіскальному принтері застосовується сучасний механізм друку, спеціально розроблений для роботи в умовах підвищеної нагрузкі.Обладает високою швидкістю друку (200мм / сек). Спеціально призначений для експлуатації в великих супермаркетах і завдяки високій швидкості значно покращує прохідність і якість обслуговування клієнтів.
 • Система швидкого завантаження касової стрічка (Easy-Load).  Дана система полегшує і прискорює заміну касової ленти.Замена касової чекової стрічки займає кілька секунд.
 • Графічний LCD- дисплей і кольорові підказки. Екселліо FP-700 обладнаний високоякісним дисплеєм для відображення службової інформаціі.Благодаря наявності даного індикатора зручно працювати з реєстратором в автономному режіме.А зміна кольору індикатора при помилку дозволяє швидко визначати стан роботи апаратури.
 • Підключення зовнішніх пристроїв .Модель підтримує роботу з грошовим ящиком і виносним дисплеєм покупця
 • Інтерфейси підключення .Ви можете підключати фіскальний реєстратор Екселліо FP-700 з обліковій системі з використанням двох типів інтерфейсів-RS-232 і USB. Завдяки цьому реєстратор може бути підключений як до стаціонарного ПК, так і ноутбука або нетбуку.

 

 
 параметр  значення
 метод друку  прямий термодрук
 Ширина друку, макс 72мм 
 якість друку  203dpi
 швидкість друку  200мм / сек
касова стрічка  ширина-до80мм 
діаметр-до86мм 
тольщіной-до150мкм 
 автоматичний обрізувач є 
 надійність принтера термоелемент-150км; 
автоматичний різьбяр-1,5млн.раз 
Підтримка штрих кодів  EAN13, EAN8, Code128, ITF 
 формат логотипу  ч / б б576х96
харчування  Вх: 220В, 50Гц 
 інтерфейси RS232 / USB / Ethernet 
 фіскальна пам'ять 4352 звітів 
 Кількість товарів до 20000 
Носій КСЕФ  до 32Гб 
 Робочі умови + 5С ... + 40С 
 Умови зберігання 20С ... + 60С
 Габаритні розміри, ШхГхВ, мм 150х185х130 

 

Фіскальний реєстратор  Екселліо FP-700  відповідає всім сучасним тенденціям і може використовуватися в самих різних галузях і сферах.Среді яких можуть бути такі сфер иіспользованія як:

 • оптова та роздрібна торгівля;
 • гіпермаркети і супермаркети;
 • сфера розваги;
 • сфера послуг (кафе, ресторани);
 • сфера побутового обслуговування населення;
 • та ін.

Таким чином модель  Екселліо (Екселліо) FP-700  підходить практично для всіх сфер де є необхідність друку фіскальних чеків через обліковий сістему.Модель  FP-700  легко і швидко інтегрується в системи автоматизації торговим предпріятіем.Модель забезпечує якісну і довгострокову роботу навіть в найбільш завантажених режимах .


Центр сервісного обслуговування "Каса Запоріжжя" реалізує фіскальний реєстратор Екселліо FP-700 КЛЕФ як за готівковий так і безготівковий розрахунок. Ви можете оплатити фіскальний реєстратор Екселліо FP-700 КЛЕФ як в одному з офісів  компанії  в г. Запорожье, так і замовити доставку по всій території України кур'єрською службою.

Де купити фіскальний реєстратор Екселліо FP-700 КЛЕФ (адреси офісів компанії ТМ "ЦСО Каса Запоріжжя" в м.Запоріжжя)

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: