Фіскальний реєстратор з КЛЕФ Екселліо FP-280 КЛЕФ (КСЕФ)
Фіскальний реєстратор з КЛЕФ Екселліо FP-280 КЛЕФ (КСЕФ)
Модель: Экселлио FP-280 КЛЕФ (КСЕФ)
Наявність: На складі
Ціна
6506грн.

Наявні опції


* Дисплей покупателя:

Фіскальний реєстратор Datecs FP 280 - це надійний реєстратор, який відповідає всім сучасним вимогам законодавства, широко використовується в сфері послуг і роздрібної торгівлі. Включає вбудований модем і контрольну стрічку в електронній формі для передачі даних в ДПІ. Був створений для роботи на підприємствах середнього навантаження (невеликі магазини, кафе, ресторани - оскільки швидкість друку 80 мм / сек) фіскальний принтер Datecs FP 280 відповідає всім світовим і європейським нормам і внесений до державного реєстру РРО реєстраторів розрахункових операцій України.

Фіскальний принтер Екселліо FP-280 є відмінним вибором для автоматизації процесів обліку даних та обслуговування клієнтів на вашому підприємстві.

Datecs FP-700 (Екселліо)

 

Технічні особливості:

 

 • Механізм друку. Принтер CT-S280 японської компанії CITIZEN забезпечує надійну і довготривалу роботу РРО. Швидкість друку (80 мм / с) і низький рівень шуму «Екселліо FP 280» роблять даний принтер ідеальним для використання в різних сферах бізнесу.
 • Система "Easy-load". Система швидкої заміни чекової стрічки - дозволяє замінювати стрічку за лічені секунди, і не вимагає спеціальної підготовки касирів. Зводить до мінімуму виникнення нештатних ситуацій, пов'язаних із заміною стрічки.
 • Сумісність протоколів. Завдяки уніфікованості протоколів обміну даними реєстратор повністю сумісний з програмним забезпеченням, створеним для попередніх моделей реєстраторів ТМ «Екселліо», що дозволить швидко інтегрувати його в існуючу систему.
 • КСЕФ. У реєстраторі повністю враховані вимоги по КСЕФ. Копії чеків і звітів зберігаються в пам'яті реєстратора і при необхідності можуть бути повторно роздруковані. За бажанням клієнта може бути встановлено носій КСЕФ ємністю від 2 ГБ (за замовчуванням) до 32 ГБ.
 • Передача даних. Підключення до локальної мережі підприємства і передача даних ФСУ виконується за допомогою дротового (за технологією Ethernet) або бездротового (GPRS) зв'язку.
 • Інтерфейси. Для підключення реєстратора до ПК можна використовувати інтерфейси USB і RS-232. Це робить реєстратор гнучким в застосуванні і невибагливим до оснащення інших елементів системи.
 • Підключення периферії. Реєстратор підтримує роботу з грошовими ящиками і дисплеєм покупця.

Фіскальний реєстратор  Екселліо FP-280 відповідає всім сучасним тенденціям і може використовуватися в самих різних галузях і сферах.Среді яких можуть бути такі сфер и використання як:

 • оптова та роздрібна торгівля;
 • гіпермаркети і супермаркети;
 • сфера розваги;
 • сфера послуг (кафе, ресторани);
 • сфера побутового обслуговування населення;
 • та ін.

Таким чином модель  Екселліо (Екселліо) FP-280 підходить практично для всіх сфер де є необхідність друку фіскальних чеків через обліковий сістему.Модель  FP-280 легко і швидко інтегрується в системи автоматизації торговим предпріятіем.Модель забезпечує якісну і довгострокову роботу навіть в найбільш завантажених режимах .
 


Центр сервісного обслуговування "Каса Запоріжжя" реалізує фіскальний реєстратор Datecs FP 280 як за готівковий так і безготівковий розрахунок. Ви можете оплатити фіскальний реєстратор Datecs FP 280  як в одному з офісів  компанії  в г. Запорожье, так і замовити доставку по всій території України кур'єрською службою.

Де купити фіскальний реєстратор Datecs FP 280 (адреси офісів компанії ТМ "ЦСО Каса Запоріжжя" в м.Запоріжжя)

Технические характеристики фискального регистратора
Метод печати Прямая термопечать
Разрешение 203dpi х 203dpi
Ширина кассовой ленты 58мм
Наработка на отказ Термопечатающий элемент - 50 км
Поддержка штрих-кодов EAN13, EAN8, Code128, ITF
Формат логотипа ч / б, 432х54px
Питание Блок питания 9В
Интерфейсы RS232C, Ethernet, GPRS (опция)
Фискальная память 4000 отчетов
Количество товаров (услуг) до 20000
Носитель КСЕФ 2Гб - 32Гб
Рабочие климатические условия от -10С ... + 40С; относительная влажность до 85% (Без образования конденсата)
Условия хранения от -20С ... + 60С; относительная влажность до 90% (Без образования конденсата)
Габаритные размеры ШхГхВ, мм 106х170х117

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: