Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФ
Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФ Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФ Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФ
Datecs
Виробник Datecs
Модель: Datecs FP-320 с КЛЭФ
Наявність: На складі
Ціна
17772грн.

Наявні опції


* Дисплей покупателя:

Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФ - це надійний реєстратор, який відповідає всім сучасним вимогам законодавства, широко використовується в сфері послуг і роздрібної торгівлі. Включає вбудований модем і контрольну стрічку в електронній формі для передачі даних в ДПІ.

5 переваг Datecs FP-320

1. Більше, ніж просто фіскальний реєстратор

Законодавчі зміни по РРО 2015 р  зобов'язали використовувати РРО практично всіх підприємців, які беруть оплати готівкою (крім торгівлі на ринках і дрібнороздрібної пересувної торгівлі). Для багатьох підприємців покупка РРО - це вимушений захід. Але чому не витягти з неї додаткову користь? Одна з переваг фіскальних реєстраторів Datecs - наявність, крім фіскальних функцій, додаткових можливостей.

Конфігуратор чеків, звітів та купонів  дозволяє реалізувати програми лояльності прямо на робочому місці касира: створювати купони на знижку в залежності від складу покупки клієнта; друкувати на чеках і купонах зображення і штрих-коди; виводити в Z-звіти необхідну бухгалтерії інформацію - словом, робити життя ваших співробітників простіше і зручніше, а ваш бізнес - успішніше.

Віддалене адміністрування. Скільки часу і грошей ви будете витрачати на виїзди технічних фахівців? З Datecs FP-320 більшість операцій можна здійснити віддалено, що скоротить простої і витрати. Програмування товарів, настройка і адміністріроніваніе - все це ваш ЦСО зможе робити віддалено.

2. Відповідність всім вимогам законодавства 2015 р

Останні роки сфера регулювання РРО динамічно змінювалася, з'являлися все нові і нові вимоги. Datecs FP-320 відповідає всім законодавчим вимогам: контрольну стрічку в електронній формі, передача даних в органи фіскальної служби та ін. Встановивши такий фіскальний реєстратор, Ви можете бути впевнені в тому, що претензій з боку контролірущіх органів у вас не буде.

3. Висока якість і надійність

Фіскальний апарат Datecs FP-320 заснований на термопринтері SEWOO виробництва Корея. Це надійний принтер, з великим запасом ресурсу, стабільною роботою, високою якістю друку. Вирішивши купити такий принтер, ви робите відмінну інвестицію в свою інфраструктуру і захищаєте себе від проблем з поломками, збоями і іншими неприємностями. 

4. Універсальність

Функціональність цього фіскального принтера дозволяє застосовувати його в будь-якій установі торгівлі, сфери послуг або общественгного харчування. Чим би ви не торгували, які б послуги ні надавали - ви можете, не замислюючись, встановлювати Datecs FP-320 і бути впевненим, що він задовольнить потреби Вашого бізнесу.

5. Зручність і вигоди експлуатації

Касові робочі місця будуть організовані грамотно: апарат можна розмістити на горизонтальній або вертикальній поверхні; він має низький рівень шуму, знижене енергоспоживання і безліч інтерфейсів підключення:  RS-232, USB, Ethernet, які дозволяють підключитися до будь-якого ПК або POS-терміналу.

Принтер може бути розміщений на вертикальній або горизонтальній поверхні, закріплений на стіні. Мінімальний рівень шуму робить свій внесок у поліпшення умов праці касирів.

економічна обгрунтованість

  • Зниження експлуатаційних витрат відбувається, зокрема, за рахунок надійності і ресурсності апарату. 
  • Скорочення витрат на розвиток. За рахунок інноваційності вироби і високих функціональних характеристик вам нескоро знадобиться оновлювати парк фіскальних реєстраторів.
  • Скорочення витрат на касову стрічку (контрольна стрічка формується в електронному вигляді, паперова версія не потрібна). У роздрібній мережі тільки це дає економію близько 3 000 грн. на 1 реєстратор в рік. 
  • Знижений електроспоживання в порівнянні з 2-станційними реєстраторами.
  • Скорочення витрат на адміністрування та управління.
  • Зниження витрат на організацію систем лояльності та бонусні операції на касовому місці.
  • Можливість нарощування функціональності. Перелік утиліт і функціональних модулів, доступних на сайті виробника, буде постійно поповнюватися, і ви зможете розширювати можливості реєстратора без додаткових витрат на обладнання.
  • Низькі витрати на інтеграцію за рахунок успадкованого протоколів.

 

Технічні характеристики

параметр

характеристика

Тип фіскального принтера

Фіскальний реєстратор, одна станція друку, контрольна стрічка формується в електронній формі (паперова контрольну стрічку не потрібно)

Кількість програмованих 
товарів 

20 000 товарів (послуг)

К-ть символів в найменуванні

75 символів

Групи оподаткування

5 - з позитивним підсумком розрахунків, в тому числі неоподаткована група для операцій продажу; 5 - з негативним підсумком розрахунків, в тому числі неоподаткована група для операцій повернення.

види оплати

Доступно для програмування до 10 типів оплати 
(готівка, чек, кредит, платіжна карта і інші)

фіскальна пам'ять

Незалежна фіскальна пам'ять, об'ємом до 5 тис. Денних підсумків

принтер чеків

Термопринтер SEWOO (пр-во Південна Корея). Швидкість друку 200мм / сек. Напрацювання на відмову 15 млн. Рядків, 40 знаків в рядку.

Датчик закінчення паперу

встановлено

інтерфейси підключення

 RS232, Ethernet, mini USB

Витратні матеріали

Термопапір: ширина (57,5 ± 0,5) мм або ширина (80,0 ± 0,2) мм. Зовнішній діаметр до 83 мм

харчування

24 В постійного струму з номіналом 2,1 А

Годинники - календар

Як 1440 годин після відключення регістра-ра від мережі (не менше)

Аксесуари та доповнення Грошовий ящик, індикатор клієнта великий, індикатор клієнта малий

 функціональні характеристики

функція

опис

Дистанційне підключення, моніторинг, настройка

· Моніторинг стану РРО (встановлені прапори)

· Моніторинг стану модему

· Програмування заголовка чека і рекламного тексту

· Програмування параметрів оплати

· Програмування всіх параметрів РРО

· Програмування параметрів технічного обслуговування

· Програмування податкових ставок

Конфігурація способу чека

Налаштування зовнішнього вигляду чека, вибір шрифтів, наповнення полів

· Кліше до 6 рядків

· Рекламний текст до 4 рядків

· До 4 сервісних рядків

· Графічні елементи

конфігурація звітів

Налаштування форми і змісту Z-звіту.

· Виведення обов'язкової інформації

· Виведення додаткової інформації для бухгалтерського обліку

Друк купонів

Налагодження та висновок на друк купонів встановленого зразка і змісту

Підтримка протоколів обміну

2 протоколи обміну команд: «Krypton» і «Datecs»


Центр сервісного обслуговування "Каса Запоріжжя" реалізує касові апарати фіскальну техніку марки Datecs як за готівковий так і безготівковий розрахунок. Ви можете оплатити РРО Datecs FP-320 як в одному з офісів  компанії  в г. Запорожье, так і замовити доставку по всій території України кур'єрською службою.

Де купить РРО Datecs FP-320 (адреси офісів компанії ТМ "ЦСО Каса Запоріжжя" в м.Запоріжжя)

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: