ЦСО Каса Запоріжжя представляє програмний продукт iikoCloud, офіційне дилером якого, на території України, є компанія "Кнайпа Про Груп".


 

Система  iiko (iikoCloud)  є програмним комплексом для автоматизації одного або цілої мережі ресторанів. iiko  дає можливість відстежувати будь-які фінансові операції НЕ yолько в реальному часі, а й зберігати статистику всіх операцій аж до першого дня роботи вашого ресторану, яку можна буде переглядати в будь-який момент. У цьому вам допоможе безліч різних звітів, які формуються за тією або іншою ознакою, наприклад в який момент, ким і коли була проведена продаж певного замовлення. Даний програмний продукт дозволить вам мати повний контроль над усіма бізнес-процесами не тільки на окремих ресторанах, а й над усією мережею відразу.

Система  iiko  складається з двох основних частин  iikoFront  і iikoOffice  і включає в себе безліч модулів які дозволять вам:

- оптимізувати підхід до обслуговування клієнтів і процес роботи з вашим персоналом,
- вести контроль над закупівлями і розподілом товарів,
- автоматизувати списання продуктів зі складу, з яких складався замовлення, 
- контролювати нарахування заробітної плати, а так само призначати премії і штрафи,
- автоматизувати фінансові потоки,
- планувати банкети з урахуванням побажань клієнтів, 
- посилити охорону ресторанів і кафе,
- редагувати і формувати звіти за будь-який період часу.

Інтегруючи ці програми ви будете повністю впевнені в стабільності роботи і доходу від Вашого ресторанного бізнесу.

ЦСО Каса Запоріжжя  є офіційне партнером компанії  "Кнайпа Про Груп" .
З питань інтеграції, комерційних пропозицій і надання консультацій з програмного забезпечення  iiko , в Запорізькій області, звертатися за телефоном -  0612808080 .

Ця категорія порожня.