OpenStore Gas - новітнє програмне забезпечення для автоматизації торгівлі на АЗС.

Всім відомо, що успішна компанія, яка працює в сфері поширення нафтопродуктів, таких як бензин або газ, потребує програмному забезпечення  OpenStore.Gas station POS . Завдяки цьому програмному забезпеченню можна автоматизувати прийом , відпустку і облік нафтопродуктів. Комплексна програма обліку відпуску нафтопродуктів на АЗС    OpenStore.Gas station POS  дозволяє організувати роботу в розрахованому на багато користувачів режимі в межах корпоративної мережі.

Основними завданнями, які вирішують за допомогою подібної програмної системи, є:

  • контроль відпустки і прийому нафтопродуктів,
  • вимір залишку палива в резервуарах,
  • розрахунок обсягу і маси нафтопродуктів, що знаходяться в наявності,
  • проведення моніторингу нафтопродуктів в графічному середовищі.

Всі Ваші бази даних зберігаються на центральному сервері і за допомогою системи управління базами даних можна зробити доступ до зміни цих даних зареєстрованими користувачами.

Відмінно працюють з цією програмою комплекси  автоматизації відпустки палива на АЗС T & T POS.25 і  T & T POS.27 .   

ЦСО Каса Запоріжжя   реалізує ці фіскальні комлекс по всій Україні і дає можливість придбати програмне забезпечення для АЗС за найнижчою ціною, яка керує всіма ПРК наявними на території України.

Крім цього, в ПО для АЗС  OpenStore.Gas  підтримана фіскальна техніка провідного виробника устаткування для АЗС компанії  « Технотрейд ».

Ви забудете про складності обліку відпуску нафтопродуктів як на дрібних так і на великих АЗС, в склади яких входять магазини, фаст-фуди або навіть ресторани, тому як  OpenStore.Gas  многофункціанальний механізм для автоматизації торгівлі. Наші фахівці  виконають настройку, пуско-наладку, навчання Ваших співробітників по роботі з новітнім програмним комплексом для АЗС  OpenStore.Gas .

Ця категорія порожня.